Dobrodošel, Gost. Prosimo, prijavite se ali se registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in trajanjem prijave

Napredno iskanje

14574 Objav v 446 Temah- 941 Uporabnikov - Najnovejši uporabnik: Billywhola
tovornjak forumGlavne temeTransportmnenja o bosanskih voznikih
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: mnenja o bosanskih voznikih  (Ogledov: 5268 )
0 Uporabnikov in 1 Gost pregleduje to temo.
Žiga Bolha

Objav: 6

MAN je zakon

« : 03.02.2013, 22:20 »

Pogosto zasedejo tudi sloveski kamion. Ne mislim nič slabega ampak zanima me nasplošno kakšne odnose imate vi do teh voznikov morda sodelavcev. Jaz lahko rečem da v naši firmi je več tujih kot domačih šoferjev ampak imam z vsemi dobre odnose, razen ne prenesem tistih, ki enostavno ne znajo čuvat kamiona/prikolice, mi mehaniki moramo pa to popraulat.
« Zadnja sprememba: 03.02.2013, 22:28 Žiga Bolha » Prijavljen

Ni zastonj lev na maski
pirpiksna™
Voznik
*
Objav: 547

« Odgovor #1 : 03.02.2013, 22:49 »

Pogosto zasedejo tudi sloveski kamion. Ne mislim nič slabega ampak zanima me nasplošno kakšne odnose imate vi do teh voznikov morda sodelavcev. Jaz lahko rečem da v naši firmi je več tujih kot domačih šoferjev ampak imam z vsemi dobre odnose, razen ne prenesem tistih, ki enostavno ne znajo čuvat kamiona/prikolice, mi mehaniki moramo pa to popraulat.

YU šoferji niso slabi, nekateri znajo Slo sodelavcu celo prisočiti na pomoč, za tiste, ki ka jim do stroja, kateri jim nosi vsakodnevni kruh ni pretirano mar pa je neki jugoslovanski vic več kot na mestu in ki se  je nanašal sicer na YU Golfe (TAS) se je glasil; Kakva plata, takva vrata...... ampak ironija pri vsem tem pa je da so si to dandanes tuji šoferji sami skuhali v ljepi naši.......... upam da vsi kapirate poanto oz. vzporednico izjave.

73

Prijavljen

73 de S54Y

Da si šofer, ne rabiš biti nor....

....pomaga pa!
Strani: [1]   Gor
Natisni
Pojdi na: