Dobrodošel, Gost. Prosimo, prijavite se ali se registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in trajanjem prijave

Napredno iskanje

14574 Objav v 446 Temah- 941 Uporabnikov - Najnovejši uporabnik: Billywhola
tovornjak forumGlavne temeTransportŠoferke.....kaj menite o njih??
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Šoferke.....kaj menite o njih??  (Ogledov: 16552 )
0 Uporabnikov in 1 Gost pregleduje to temo.
Matej Ferencek
Voznik
*
Objav: 741

M_E_R_C_E_D_E_S

« : 19.11.2007, 20:09 »

Kakšno je vaše mnenje o mojstricah volana, kakšne so vaše izkušnje, ste kdaj bili na vožnji s šoferko, se vam zdi v redu ali ste mnenja da to ni poklic za ženske?
Šoferke povejte kakšne so vaše izkušnje, odzivi ki ste jih dobile.
Malo se razpišite.  thumbs

LP Matej
« Zadnja sprememba: 19.11.2007, 20:12 Matej Ferencek » Prijavljen

Gasa le gasa, saj ravna je trasa!!
Mercedes - Benz, Auf Achse

Pajo Legenda
CB - Dejan
Sopotnik

Objav: 440

Gočovc

« Odgovor #1 : 20.11.2007, 08:50 »

Moja teta vozi volumenskega Mana 12-224(usaj mislim), z prikolico.
Na žalost še nisem imel priložnosti se peljati z njo, bom pa to storil ob prvi priliki.
Prijavljen

Gledam kokice pa jem film....
mel
Voznik - Študent

Objav: 51

« Odgovor #2 : 20.11.2007, 17:23 »

Moje izkušnje s šoferkami so kr dobre. Peljal sem se s samo z eno šoferko, tko da ne morem preveč na splošno govort, si pa upam trdit, da povprečna šoferka boljše vozi od povprečnega šoferja. Iz preprostega razloga, ker se za ta poklic večinoma odločajo sposobne ženske, pri moških se pa najde kr nekaj antitalentov. Da ne govorim še o tem, da je tovornjak s šoferko za volanom veliko lepši na pogled  cool
Prijavljen

Človek, ki ne dela napak, običajno nič ne dela.
just_a_girl87
Voznica - Študentka

Objav: 152

You were born an original. Don't die a copy.

« Odgovor #3 : 20.11.2007, 22:35 »

No, sama se vedno razveselim, ko vidim kakšno predstavnico nežnejšega spola za volanom, prav zaradi razloga, ki ga je že Mojca omenila - konkurenca moškim. Čeprav se mi zdi, da tu ne gre toliko za konkurenco, bolj za 'dokazovanje' dejstva, da to ni (več) samo 'moški' poklic in da se ženske tu prav tako dobro znajdemo. In verjetno smo tudi bolj natančne pri določenih stvareh kot moški (izjeme potrjujejo pravilo  grin ). Je pa res, da je pomoje ta poklic za žensko malo težji (pač smo po naravi malo bolj 'mehkužne'), kar pa nas nikakor ne ustavi  thumbs
O odzivih pa bi se dalo kar razpravljati... Tam dol na južni meji znajo bit kar očitno presenečeni, včasih celo nesramni ali žaljivi, ampak to je treba tako ali tako jemat z rezervo. Stereotipi nekaterim očitno še ogromno pomenijo  sarcy .
Zdej pa prepuščam besedo moškim, da še kdo kej lepga pove  lol

LP
« Zadnja sprememba: 20.11.2007, 22:39 Katarina Obranovič » Prijavljen

Ko izgubiš spomin, pogum, ko nehaš sanjati, ko se zaveš, da ne boš nikoli najboljši, ko izkušnje ubijejo ideje, ko navada uduši radovednost, ko razum postane zmeda živih in priminulih množic, ko se zavedaš, da ne boš nekaterih stvari nikoli mogel, vedel ali znal...Takrat pridejo in ti povedo, da si pravkar dozorel in da končno lahko začneš živeti.
admin1
Gost
« Odgovor #4 : 21.11.2007, 00:27 »

Babe so za pred šporhet, da mamo mi dedi, ko pridemo s fure, toplo jesti na mizi!  lol lol lol cheeky cheeky cheeky cool cool cool
Prijavljen
Matej Ferencek
Voznik
*
Objav: 741

M_E_R_C_E_D_E_S

« Odgovor #5 : 22.11.2007, 21:38 »

Jaz sem bil na furi s šoferko le enkrat in sicer na relaciji Lendava - Prevalje, fura za Lek. Bila sva z Ategotom 230 konjev s 17 paletno hladilno komoro. Vse kar lahko rečem je  thumbs thumbs cool še posebej pri vzvratni vožnji do rampe.
Prav tako sem bil v bistvu šokiran 6 ali 7 let nazaj ko sem bil v Švici pa na parkirišču parkirajo tri šoferke z Volvoti.  shocked shocked

LP Matej
« Zadnja sprememba: 24.11.2007, 10:04 Matej Ferencek » Prijavljen

Gasa le gasa, saj ravna je trasa!!
Mercedes - Benz, Auf Achse

Pajo Legenda
just_a_girl87
Voznica - Študentka

Objav: 152

You were born an original. Don't die a copy.

« Odgovor #6 : 25.11.2007, 00:03 »

Nisem še slišala za možnost, da bi lahko sam izbral, kje na ladji boš kamion parkiral.... dry

Sej si vendar ženska, potemtakem že moraš poznati tudi to možnost (beri: lep pogled ipd).
Zdej smo pa že preveč OT se mi zdi...

nazaj na temo
« Zadnja sprememba: 25.11.2007, 00:06 Katarina Obranovič » Prijavljen

Ko izgubiš spomin, pogum, ko nehaš sanjati, ko se zaveš, da ne boš nikoli najboljši, ko izkušnje ubijejo ideje, ko navada uduši radovednost, ko razum postane zmeda živih in priminulih množic, ko se zavedaš, da ne boš nekaterih stvari nikoli mogel, vedel ali znal...Takrat pridejo in ti povedo, da si pravkar dozorel in da končno lahko začneš živeti.
Iztok Jeza
Gost
« Odgovor #7 : 25.11.2007, 17:07 »

Zadnji trije posti - v temo o pomorskem transportu ne spadajo, tudi sem ne najbolj, ampak ker se že ženki del foruma pogovarja o lepih pogledih kot sredstvo podkupovanja, pa naj bo to tukaj, med šoferkami wink

Je pač tako, da s(m)o ljudje nagnjeni k temu, da iščemo čimlažjo pot, ponavadi z iskanjem uslug za katero potem nudimo takšno ali drugačno "plačilo". Prav tako s(m)o dovzetni za takšne "iskalce" bližnjic in rade volje sprejemajo/mo takšna ali drugačna "plačila" za svoje usluge. Redkokdo pa se zaveda da s tem, ko zase iščemo prednost pri neki stvari, oviramo nekoga drugega. Ali, če se vrnem na parkiranje na ladji, boš ti, Katarina, lepo pogledala možakarja ki usmerja tovornjake na ladjo, da te bo vzel preko vrste (samo če si prva na palubi, lahko "izbiraš" prostor). Zaradi tega bodo vsi, ki so bili v vrsti pred teboj, morali čakat par minut dalje. No big deal, ok, kaj pa ko s svojimi ženskimi čari, oblinami ter lepimi pogledi poskrbiš, da bo zaradi tega nekdo nekje čakal uro ali dve več? Koga briga, kaj ne, glavno da sem jaz prej gotov(a)...

Povedati hočem, da se mi niti malo ne zdi pošteno kakršnokoli podkupavanje, pa naj bo to z denarjem, pivom, cigareti, čokolado ali lepimi pogledi ter "shake that ass"... ker v končni fazi je vedno nekje nekdo zaradi tega prikrajšan. In zaradi tega nisem nikoli rad vozil na jug ali vzhod, kjer so javni organi toliko bolj dovzetni za prejemanje pira in lepih pogledov.

Draga Katarinca, če tebi uspe na račun svojih oblin in lepih oči na ladji dobit boljši parkirni prostor, ok, vsaka ti čast (čeprav, resnici na ljubo, ti to uspeva na račun moških z IQ-jem pleha, iz katerega je trajekt skupaj zašvasan). Vndar se moraš zavedat, da je zaradi tega nekdo drug prikrajšan...

Če se že ženske odločate za "moške" poklice, potem jih tudi opravljajte tako, kot jih opravljajo moški oz. ne iščite bližnjic na račun svojih atributov.
Prijavljen
Štopar
Voznik
*
Objav: 813

ŠTOPAR

« Odgovor #8 : 25.11.2007, 18:25 »

offtopic

Zakaj pa je tale tema med tovornjaki??? puppyeyes  Menim,da je ta tema bolj primerna za transport, kot pa tovornjake... no moje mnenje.  Malo se mi zdi čudno, saj ženske (šoferke) vseeno niso prevozna sredstva.

Jaz sem prav prijetno presenečen nad številom šoferk po Sloveniji. Pohvale vredno! In v tem jaz ne vidim prav nobeno konkurenco.
Bravo punce! Le tako naprej.
« Zadnja sprememba: 26.11.2007, 13:28 Mojca Rozman » Prijavljen

Sviz
Poznavalec

Objav: 578

« Odgovor #9 : 25.11.2007, 18:34 »

kako to misliš, da ženska ni prevozno sredstvo? a ti nisi še nikoli nobene zajahal, pa te je malo popeljala nma izlet grin grin grin wink wink cheeky
Prijavljen
Iztok Jeza
Gost
« Odgovor #10 : 25.11.2007, 18:50 »

Še ga očitno nobena ni dovolj lepo pogledala... cheeky
Prijavljen
Štopar
Voznik
*

ŠTOPAR

« Odgovor #11 : 25.11.2007, 19:25 »

Brez komentarja blush

Lepi pogledi so že bili...to definitivno!
Prijavljen

Iztok Jeza
Gost
« Odgovor #12 : 01.12.2007, 03:44 »

Nisem še slišala za možnost, da bi lahko sam izbral, kje na ladji boš kamion parkiral.... dry

Sej si vendar ženska, potemtakem že moraš poznati tudi to možnost (beri: lep pogled ipd).
Zdej smo pa že preveč OT se mi zdi...

nazaj na temo

Draga Katarinca, ker ti očitno še vedno ni jasno kaj sem hotel povedati z mojim prejšnjim postom, mi dovoli da ti razložim malce bolj enostavno, tako, osnovnošolsko, da boš razumela.

S svojimi izjavami v stilu "malo lepše ga pogledam, pa dobim kar hočem" škodiš vsem ženskam, ki se dejansko ukvarjajo s šoferijo. Prav tako pa tudi vse bodoče voznice zavajaš, da bodo na račun svojega spola imele protekcijo.

Vsem bodočim voznicam daješ lažno upanje, da bodo dobro prišle skozi v raznih situacijah samo zato ker so ženske. A je to res? Mogoče že res, ampak v veliki večini na račun tistih, ki so dovolj kulturni in vljudni, da ti tako ali drugače pomagajo, ker si pač dekle. Tisti, ki pa "palijo" na tvoje lepe poglede, pa so tisto, kar sem že zgoraj omenil – z IQ-jem pod vsakim nivojem in kot "protiuslugo" ponavadi pričakujejo še kaj več… Ali pa si res toliko naivna, da misliš da bo nekdo imel mokre sanje samo zaradi tvojega "lepega pogleda" in nasmeška?
You wish!

Z izjavami, da imajo voznice privilegije, daješ še večjo moč tistim moškim šovinistom, ki so prepričani da je ženski prostor samo v kuhinji in spalnici. Vsem dekletom in ženskam, ki jim vrtenje volana tovornjaka ali avtobusa pomeni vsakodnevni kruh in ne počitnice, delaš s tem veliko škodo.

Jaz bom nekomu – ženski ali moškemu – odstopil prednost ali pomagal takrat, ko se mi bo to zdelo potrebno ali pravilno, ne pa na račun podkupnine – pa naj bo to kafe, pir ali shake-that-ass način…

LP

« Zadnja sprememba: 01.12.2007, 03:45 Iztok Jeza » Prijavljen
Anča
Voznica

Objav: 140

« Odgovor #13 : 01.12.2007, 18:40 »

Drage dame...
No na tele lepe poglede se res ni dobro zanašati  shake, zanašajte se na to kar znate in kar ste sposobne...tako bomo dokazale, da smo enakovredne šoferjem in da smo sposobne prav toliko kot oni... thumbs

šoferji in šoferke, tako eni kot drugi so lahko dobri ali slabi... cool

lp, ančic
Prijavljen

...vse se zgodi z razlogom...
Štopar
Voznik
*

ŠTOPAR

« Odgovor #14 : 29.12.2007, 22:54 »

Filip (LKW) Ti si avtor te slike, ti povej kako lepo je bilo videti to punco pri delu!?

Vsaka čast tej mladi gospodični!  Naslednjič ko se srečamo ji plačam res eno veliko kavo z smetano povrh! grin thumbs

* IMG_0680.JPG (93.77 KB, 640x480 - ogledov 1038 .)
Prijavljen

Andrej Štirn
Voznik

Objav: 4

« Odgovor #15 : 30.12.2007, 01:23 »

Več takih lepih šoferk bi blo trba vidt pa je takoj dan lepši se strinjaš Štopar.Pa kakšno simpatično v klub prpelat pa je pa povrhu še samsko pa je taprava. cool thumbs nod blush
Prijavljen
Filip
Voznik - Študent
*
Objav: 215

LKW

« Odgovor #16 : 30.12.2007, 17:30 »

Heh, lepo je videt, da se dekleta odločajo za ta poklic.  thumbs  nod

P.S. Štopar, moram bit malo zadržan glede komentarja, kr moja tud bere forum.  cheeky Lahko pa rečem, da je to bila edina svetla stvar, ki se nama je ta dan pripetila.  grin
Prijavljen

LKW - Friends on the road
Štopar
Voznik
*

ŠTOPAR

« Odgovor #17 : 30.12.2007, 19:07 »

Ja to pa res! nod

Pa povej tvoji, da sem ti jaz naročil,da greš slikat! grin
Prijavljen

Filip
Voznik - Študent
*

LKW

« Odgovor #18 : 30.12.2007, 22:30 »

Sploh ni problema.  thumbs
Prijavljen

Man5Star
Sopotnik

Objav: 138

Man5star

« Odgovor #19 : 30.12.2007, 23:10 »

Res je vsaka ji čast samo je to res šoferka ali je samo papirje nesla v kabino grin. Kar škoda jo je za v kabino blush

Lep pozdrav
Matija
Prijavljen

MAN-King of the road ;)
SCANIA- The QUEEN :P ;)
Piranja
Voznik
*
Objav: 248

Piranja

« Odgovor #20 : 30.12.2007, 23:54 »

kk to misls, da jo je skoda za v kabino?

Prijavljen
Man5Star
Sopotnik

Objav: 138

Man5star

« Odgovor #21 : 31.12.2007, 01:17 »

Ja bolše če bi bila doma pa, da bi na kakšnega zagretega čakala no no, da ne bomo kam zašli  blush. No povsem pa je logično če jo veseli zakaj pa ne samo je pa fletna cheeky grin blush.

Lep pozdrav
Matija
Prijavljen

MAN-King of the road ;)
SCANIA- The QUEEN :P ;)
Filip
Voznik - Študent
*

LKW

« Odgovor #22 : 03.01.2008, 18:44 »

Prava pravcata šoferka. Jo je bilo kar zanimivo opazovat pri odpiranju, zapiranju in skakanju po prikolici. Lepo je videt da tudi nežnejši spol obvlada zadevo.
Prijavljen

Štopar
Voznik
*

ŠTOPAR

« Odgovor #23 : 04.01.2008, 23:35 »

A vi mogoče dvomite v moje trditve .... ali bolje rečeno... dvomite v to sposobno punco??

Hočete dokaz???
 thumbs

cool

* IMG_0686.JPG (85.4 KB, 640x480 - ogledov 899 .)
Prijavljen

Izy
Voznik

Objav: 49

« Odgovor #24 : 05.01.2008, 05:58 »

Mater ki si toto najšo je pa pridna. Bi jo še jaz mel. lol
Prijavljen

Gašper Bajc
Voznik

Objav: 54

« Odgovor #25 : 05.01.2008, 21:10 »

BOga revica ta šoferka  cool sj ste še slabi kot paparaci  shake da bi ji pa kdo pomagu to pa ne  dry jaoooooooo  lol kam to pelje  rolleyes
Prijavljen

ceni to kar maš, saj k enkat tega nimaš je propozno da bi cenil!!!
CB - Dejan
Sopotnik

Gočovc

« Odgovor #26 : 05.01.2008, 22:56 »

Hočete dokaz???

Ja! Čimveč dokazov prosim grin
Prijavljen

Štopar
Voznik
*

ŠTOPAR

« Odgovor #27 : 05.01.2008, 23:16 »

Mater ki si toto najšo je pa pridna. Bi jo še jaz mel. lol

Ja.....postavi se v vrsto!!   grin grin

Gašper.... na tvoje pa sploh nebom komentiral!  wink
Prijavljen

Anča
Voznica

Objav: 140

« Odgovor #28 : 13.01.2008, 17:01 »

ah moški...tako,kot je reku Gašper ----> pomagat pa nebi šli  cool
Prijavljen

...vse se zgodi z razlogom...
Štopar
Voznik
*

ŠTOPAR

« Odgovor #29 : 13.01.2008, 21:53 »

Pa saj sem bil toliko gentleman in sem ji pomagal odpreti prikolico,ter odstraniti stranske letve...no.... nod

Sem bil prijazen!
Prijavljen

CB - Dejan
Sopotnik

Gočovc

« Odgovor #30 : 21.02.2008, 20:58 »

No prvič sem se peljal s teto ki vozi volumenskega MAN-a 8-224.
Moram reči da je povsem konkurenčna večini šoferjev thumbs
Pohvalno thumbs
Prijavljen

Denis Veljkovič
Sopotnik

Objav: 1202

« Odgovor #31 : 07.06.2008, 19:47 »

Evo, danes mi je pa dan polepšala sodelavka ki me je plejala z DAF-om XF105  thumbs
sicer po poklicu ni šoferka, ampak ji gre vožnja kamiona kar lepo od rok thumbs
(Voznik DAF-a je pa njen mož)
Prijavljen

Velkić
Denis Veljkovič
Sopotnik

Objav: 1202

« Odgovor #32 : 09.08.2009, 18:32 »

No učeraj sem zvedel da je od prejšnjega mesca naprej imajo novo šoferko tudi na Avtoprevozu Tolmin, prejšnji teden je vozila pa kamijon ki ga je zadolžil moj kolega ( Iveco Stralis II ) .... zanimivo ane  wink
Prijavljen

Velkić
Strani: [1]   Gor
Natisni
Pojdi na: