Dobrodošel, Gost. Prosimo, prijavite se ali se registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in trajanjem prijave

Napredno iskanje

14574 Objav v 446 Temah- 941 Uporabnikov - Najnovejši uporabnik: Billywhola
Strani: 1 [2] 3   Dol
Natisni
Avtor Tema: Vaše mnenje o novem forumu  (Ogledov: 33345 )
0 Uporabnikov in 1 Gost pregleduje to temo.
Jože Štirn
Gost
« Odgovor #40 : 09.03.2007, 09:19 »

Se strinjam z vsemi,predvsem z Nikom...tudi jaz sem (prijetno) presenečen,da nas je že 75  thumbs thumbs thumbs
« Zadnja sprememba: 10.03.2007, 00:12 Jože Štirn » Prijavljen
ScaniaLower#
Strojnik
*
Objav: 201

Sexy Bagerist:)

« Odgovor #41 : 24.03.2007, 13:59 »

Ok tole ne vem kam bi drugam dal (novo temo, samo za to odpirat mi je pa bedno)

Večkrat shranim kako pametno slikco ki jo dajo uporabniki gor na forum problem je edino v tem da se vsaka slikca ki jo shraniš,shrani pod imenom index.php, zato me zanima če je kaka možnost da bi se to uredilo da bi bila imena slik taka kot so ob sliki v originalu (primer: DSC4045,DSC4030...)
Prijavljen

Just Scania can give me the true love for all life and never leave me alone on lonely road...
ScaniaLower#
Strojnik
*
Objav: 201

Sexy Bagerist:)

« Odgovor #42 : 24.03.2007, 14:47 »

Sem razumel shranjevanje...
Hvala thumbs
« Zadnja sprememba: 30.05.2007, 22:30 Aleš Kopač » Prijavljen

Just Scania can give me the true love for all life and never leave me alone on lonely road...
Man5Star
Sopotnik

Objav: 138

Man5star

« Odgovor #43 : 30.03.2007, 23:09 »

Pozdravljeni takole bom začel res, da sem pohvalil forum in je res brez besed je v redu forum. Samo z nekaterimi osebami sem se pogovarjal ker jim pa ta forum preprosto ne odgovarja in meni tudi ne. Pa ne tako po izgledu ampak tako preveč resnost je tukaj notr in ni tistega prostega, sproščujočega pogovora. Vsaj tako bi bilo lahko, da bi bil isti forum kot prej z tistimi starimi vzdevki in, da se samo zbriše takoj tistega ko dela p********. In to takoj brez opozoril. No to je moje mišljenje in tudi od nekaterih oseb wink.

7-3
Matija
Prijavljen

MAN-King of the road ;)
SCANIA- The QUEEN :P ;)
Jože Štirn
Gost
« Odgovor #44 : 30.03.2007, 23:31 »

Matija,se mi zdi,da nisi edini,ki tako misli...So se pa "Šefi" odločili,da je,kot je...in mi,ki smo se strinjali z izdajo os.podatkov,smo tu...Npr. moj sodelavec Monšiši ni za to...kot tudi Boby...ki je napisal kar precej "čuden" svoj zadnji post...

Res je bil stari Forum bolj "sproščujoč"...Na Novem(vsaj jaz) pošteno premislim,kaj bom napisal-če bom sploh kaj...

Vsak ZAKAJ ima svoj ZATO...

V vsaki "slabi" stvari se najde tudi kaj "dobrega"...

P.S.

Spet "pametujem"  blush blush blush
Prijavljen
Iztok Jeza
Gost
« Odgovor #45 : 30.03.2007, 23:49 »

Vedno je dovolj prostora za "sproščujoč pogovor", ne vem od kod ti ta ideja?
Če pa se zdaj malo bolj pazi na off-topic poste, pa se zaradi tega nobeden ne rabi počutit ogroženega.
In če zdaj nekdo malo pazi na to, kaj bo napisal - ne vem kje je tu problem? Čeprav na to gledajo v bistvu samo tisti, ki so zreli in resni. Nekaterim se pa še vedno fučka za vse skupaj, ne glede na sliko in ime.
Prav tako je na forumu še vedno kar nekaj tem, v katerih se da "sproščeno pogovarjat". Čeprav je to možno povsod, v vsaki temi. Odvisno pač, kaj je za tebe "sproščujoč pogovor"...
Prijavljen
Jože Štirn
Gost
« Odgovor #46 : 31.03.2007, 00:05 »

Iztok,hmmm...recimo Bobu Bob...

Kot vsi lahko vidite,je občutno padlo št. reg. uporabnikov...Saj oni,ki se samo registrirajo in nič ne napišejo...se strinjam,da se po določenem času BRIŠEJO...

Ne vem...mogoče je res ta novi Forum sedaj kaj bolj na "višji" ravni,kot "stari"-prejšnji ???

P.S.

Kljub nekaterim pomislekom sem (še) naprej z vami  grin grin thumbs thumbs

P.P.S.

Itak ste(smo)1va.liga...kar se Transporta tiče v SLO  thumbs wink 
« Zadnja sprememba: 31.03.2007, 00:09 Jože Štirn » Prijavljen
Iztok Jeza
Gost
« Odgovor #47 : 31.03.2007, 00:29 »

Število uporabnikov je padlo delno zato, ker se nekateri (precej aktivni) uporabniki starega foruma žal ne strinjajo s pogoji registracije tukaj. Predvsem pa je število "uporabnikov" padlo zato, ker se zdaj ne more več registrirat vsak, ki ima pet minut časa. In takšnih je prej bilo kar precej.

In cilj tega foruma je bil (oz. še vedno je) predvsem ta, da se zviša nivo kvalitete. In mislim da nam s skupnimi močmi to uspeva, kajti ta cilj ni odvisen zgolj od administratorjev, ampak največ od vas, uporabnikov, ki s svojimi prispevki ta forum gradite in oblikujete.

Vsekakor pa pravil ali oblike foruma ne bomo spreminjali zaradi osebnih zamer kakšnega od uporabnikov.
Prijavljen
Simon
Voznik

Objav: 49

Poštar

« Odgovor #48 : 08.04.2007, 11:42 »

Citat:
Npr. moj sodelavec Monšiši ni za to...kot tudi Boby...ki je napisal kar precej "čuden" svoj zadnji post...

Boby, Swifty, Dinotti, Vrtelc, ... imajo svojo temo na drugem forumu:
http://www.hondaclub-si.com/forum/viewtopic.php?t=27712&start=400
Prijavljen
LEON
Sopotnik

Objav: 221

« Odgovor #49 : 02.07.2007, 22:00 »

No sedaj ko je preteklo že nekaj časa odkar imamo nov forum in smo se ga že navadi ga lahko malo pokomentiramo. No mene moti to da ni povezave na Klubsko stran in na portal www.tovornjak.net, pa tudi kar nekaj uporabnikov z starega foruma ni za zasledit .. .. ..
Prijavljen
Žiga Detela
Sopotnik

Objav: 166

« Odgovor #50 : 03.07.2007, 00:25 »

To je pa tudi res ja.
Prijavljen

By Memoooo!!!
LPP-358
Voznik Avtobusa

Objav: 34

voznik

« Odgovor #51 : 16.07.2007, 07:15 »

Se strinjam z vsemi,predvsem z Nikom...tudi jaz sem (prijetno) presenečen,da nas je že 75  thumbs thumbs thumbs
3666 Objav v 145 Temah 91 Uporabnikov.
OT: 100 objav iz moje strani  cheeky cheeky cheeky
Prijavljen
Žiga Detela
Sopotnik

Objav: 166

« Odgovor #52 : 19.08.2007, 01:11 »

Portal še deluje??
Prijavljen

By Memoooo!!!
Jože Štirn
Gost
« Odgovor #53 : 19.08.2007, 08:28 »

Dela,dela,Žiga >>>  http://www.tovornjak.net/
Zadnja objavljena novica 6.8.07

Citat:
PRVI SLOVENSKI PORTAL O GOSPODARSKIH
VOZILIH IN TRANSPORTU

Izvedba in oblikovanje:

5si.net
E-mail: info@5si.net

Avtorji:

Kristjan Čebulj
Jaka Čemažar

ČESTITAM,Mitja  cool thumbs
« Zadnja sprememba: 19.08.2007, 08:38 Jože Štirn » Prijavljen
LEON
Sopotnik

« Odgovor #54 : 19.08.2007, 10:14 »

Portal če zgleda da živi, na Klubski strani pa se že dolgoo nič ne dogaja
Prijavljen
Matej Ferencek
Voznik
*
Objav: 741

M_E_R_C_E_D_E_S

« Odgovor #55 : 06.10.2007, 16:38 »

offtopic
200 objav iz Vučje Gomile.  nod thumbs thumbs cool

LP Matej
Prijavljen

Gasa le gasa, saj ravna je trasa!!
Mercedes - Benz, Auf Achse

Pajo Legenda
Jure Lombar
Sopotnik

Objav: 22

« Odgovor #56 : 20.10.2007, 19:24 »

Oi...

Glede foruma sem zelo zadovoljen, da je v Sloveniji vsaj en tak forum, na katerem se dogaja in piše nekaj v zvezi z transportom. Izgled foruma mi je zelo všeč:)

Imam pa še eno vprašanje, mogoče tudi nisem v pravi temi...samo zanima me zakaj zraven profila ni moje prikazane slike?:S

Hvala
Prijavljen
Iztok Jeza
Gost
« Odgovor #57 : 20.10.2007, 19:30 »

Imam pa še eno vprašanje, mogoče tudi nisem v pravi temi...samo zanima me zakaj zraven profila ni moje prikazane slike?:S

Hvala

Izvoliš cool
Prijavljen
Jure Lombar
Sopotnik

Objav: 22

« Odgovor #58 : 20.10.2007, 19:48 »

Noro...mam že sliko...

Hvala cool
Prijavljen
Matej Ferencek
Voznik
*

M_E_R_C_E_D_E_S

« Odgovor #59 : 24.10.2007, 23:19 »

Včeraj nam je uspelo preseči eno magično mejo namreč prišli smo preko 5000 napisanih postov.  thumbs thumbs cool
Bravo šoferji, šoferke, fantje in dekleta,...  grin

LP Matej
Prijavljen

Pajo Legenda
Scotty 73
Voznik
*
Objav: 680

Mercedes-Benz

« Odgovor #60 : 08.11.2007, 21:44 »

Nevem kam bi napisal tale povst pa sem ga kar sem. Že lep čas nemorem spremeniti kakršnih koli nastavitev v profilu npr. podpis, napis pod fotografijo, ... nevem kaj naj naredim bi pa lepo prosil če se da to uredit.

Lp!
Prijavljen

ANTENNE bayern
Actros ---> The road goes on forever, and the party never ends...
pirpiksna™
Voznik
*
Objav: 547

« Odgovor #61 : 09.11.2007, 20:51 »

Nevem kam bi napisal tale povst pa sem ga kar sem. Že lep čas nemorem spremeniti kakršnih koli nastavitev v profilu npr. podpis, napis pod fotografijo, ... nevem kaj naj naredim bi pa lepo prosil če se da to uredit.

Lp!

Bomo posredovali adminu, da bo ugotovil in podal rešitev... wink
Prijavljen

73 de S54Y

Da si šofer, ne rabiš biti nor....

....pomaga pa!
Scotty 73
Voznik
*
Objav: 680

Mercedes-Benz

« Odgovor #62 : 09.11.2007, 21:35 »

Lp!

Bomo posredovali adminu, da bo ugotovil in podal rešitev... wink

Hvala!
Drugače pa imam možnost spreminjat vse lepo naštimam samo gumb, ki predstavlja povezavo za potrditev nastavitev sploh ga ni.

Lp!
Prijavljen

ANTENNE bayern
Actros ---> The road goes on forever, and the party never ends...
LEON
Sopotnik

« Odgovor #63 : 19.06.2008, 21:32 »

Že od začetka novega foruma je obljublenja povezava iz foruma na portal www.tovornjak.net pa še vedno ni nič. Zgleda da so admin. samo za brisanje postov, kajti zadnje čase je brezveze pisat po forumu ker posti izginjajo!!! dry
Prijavljen
Boštjan
Poznavalec
*
Objav: 903

Think chocolate!

« Odgovor #64 : 20.06.2008, 00:17 »

Že od začetka novega foruma je obljublenja povezava iz foruma na portal www.tovornjak.net pa še vedno ni nič. Zgleda da so admin. samo za brisanje postov, kajti zadnje čase je brezveze pisat po forumu ker posti izginjajo!!! dry
Mislim da se lahko oglasim v imenu vseh moderatorjev - brišejo se in se vedno bodo samo in izključno sporočila ki niso primerna za objavo oz. kršijo postavljena pravila.

Kar se pa tiče dogajanja na forumu - forum je samo toliko "živ", kot ste "živi" uporabniki, ki ga uporabljate. Če vas 95% samo bere, potem se lahko preostalih 5% redno zaposli za pisanje sporočil tu gori, pa bo še vedno premalo 'dogajanja'.

In kar se tiče povezav ali ostalih zadev - portal in forum delujeta ljubiteljsko in posodablja se toliko kot tisti ki to znajo časovno tudi zmorejo. Če se kdo smatra sposobnega in ima čas ter voljo pomagati, bo pa vsekakor dobrodošel, a si upam stavit da se od vseh 130 prijavljenih uporabnikov, za pomoč ne bo javil nihče.
Prijavljen

V življenju največ tvegamo, če ne tvegamo.
Joc
Voznik Avtobusa
*
Objav: 272

« Odgovor #65 : 20.06.2008, 20:10 »

Boštjan,strinjam se s tabo 100%-SUPER si to napisal  thumbs

In-izgubil si stavo  grin
Kot 1vi se javim za pomoč (moderatorstvo?)...če me (še) hočete  blush
Če me nočete,ne bom užaljen..."zameril"...

Glede brisanja postov...sam sem že večkrat kaj napisal in tudi izbrisal..."samocenzura"...

Kot ste najbrž opazili,se trudim pisati čimbolj slovnično...in to pričakujem tudi od ostalih "forumašev"...

P.S.
Moj naslednji post bo (šele)50i...se "bremzam"...berem redno  smile wink

P.P.S.
Citat:
Nikoli ne bo vsem vse prav
...nasploh v življenu...ne samo na tem Forumu...

« Zadnja sprememba: 11.08.2008, 19:11 Joc » Prijavljen
Boštjan
Poznavalec
*
Objav: 903

Think chocolate!

« Odgovor #66 : 21.06.2008, 00:21 »

In-izgubil si stavo  grin

Me veseli da sem jo in da sta se (zaenkrat) javila dva, ki sta pripravljena pomagat.  thumbs
Prijavljen

V življenju največ tvegamo, če ne tvegamo.
Joc
Voznik Avtobusa
*

« Odgovor #67 : 11.08.2008, 19:34 »

Klub še dela,Matija  nod

Naslednji mes.(sept.) je planiran piknik,oktobra pa izlet-ekskurzija (ogled ? tovarne)...toliko jaz vem.Dela se najbrž tudi na ostalih področjih,za katere nas večina ne ve...

Glede tvojih predlogov-MOJE MNENJE !-nikomur niso "zaprta vrata" ???

O "aktivnosti" je zelo lepo napisal Boštjan v svojem predzadnjem postu  nod thumbs

In še...kot veš,je velika večina forumašev in klubovcev voznikov,ki so odsotni po cel teden (ali več) in še dobro,da se "dogaja",kolikor se-moje mnenje...

P.S.
Hmmm-tvoja "slovnica" (pike,vejice,vel.začetnica)  shake confused
SRY,BREZ ZAMERE !
« Zadnja sprememba: 11.08.2008, 20:44 Joc » Prijavljen
Matej Ferencek
Voznik
*

M_E_R_C_E_D_E_S

« Odgovor #68 : 12.08.2008, 17:37 »

To pa zdaj ni bilo fer, ko nekdo nekaj proti vam napiše oz. predlaga pa kar zbrišete post.  shake shake

LP Matej
Prijavljen

Pajo Legenda
Man5Star
Sopotnik

Man5star

« Odgovor #69 : 12.08.2008, 18:18 »

Kakor je Ferencek začel se vam moram opravičiti, kajti sem hotel popravljati svoje pisne napake in sem post  po pomoti zbrisal. Ni to nič glede  tega, da se kaj sramujem kje pa daleč od tega samo upam, da ma Joc, ki je moderator to shranjeno  nod drugače pa ne vem.
Res se moram vam opravičiti

Lep pozdrav
Matija
Prijavljen

MAN-King of the road ;)
Joc
Voznik Avtobusa
*

« Odgovor #70 : 12.08.2008, 18:51 »

Žal nimam shranjenega tvojega posta,Matija  shake Nimam te "navade"...
Lepo,da si pojasnil svoje brisanje (pomotoma)  thumbs

Če hočeš,ga še 1X napiši...mogoče bo še kdo drug napisal svoje mnenje,ko ga bo prebral ?
Jaz in še nekaj uporabnikov ga je prebralo,precej pa jih je odsotnih...
Mislim,da smo v demokraciji in ima vsak pravico izraziti svoje mnenje ???

Glede Ita in Čokamana (in tudi nekaj drugih "zanesenjakov")-VSAKA JIM ČAST   cool thumbs...za postavitev portala in foruma,ustanovitev Kluba...in vsega,kar se je (pozitivnega) dogajalo-srečanja,pikniki,izleti...

In mislim,da ni prav primerjati-kritizirati sedanje novo vodstvo z našim predsednikom na čelu  shake

??? Prve(ga) ne pozabiš nikoli ???

« Zadnja sprememba: 14.08.2008, 03:39 Joc » Prijavljen
Man5Star
Sopotnik

Man5star

« Odgovor #71 : 12.08.2008, 19:17 »

Ja napisal sem, da glede Tovornjak kluba ni več takega vzdušja kot je včasih bil. Za tem je seveda stal Iztok Jeza, ki nas je obveščal glede piknikov in drugega skupnega srečanja. Seveda sem tudi omenjal, če bi jih nekako nazaj pripeljali v Tovornjak klub. Namreč sem mislil to na  Luka Čavničar in že omenjenega Iztok Jeza samo mi je Joc rekel, da služba je naprvem mestu, da njih seveda po teden dni ni doma kar razumem seveda. Samo, da bi bili na nek način  v klubu.  seveda jaz osebno sem izstopil ven od tega  kluba ampak bi se z veseljem tudi vrnil nazaj. Nekaj sem tudi imel pripomniti glede našega predsednika Jureta Klavore, ki je obljubljal za kljub  veliko  samo  seveda  gre to počasi in me je Joc tudi tega opomnil, kar je seveda pozitivno kar se tega tiče, da ne gre to danes na jutr. In seveda je treba počasi to spravljati skupaj klub. In tudi napisal je v postu Joc, da se v klubu že kar dogaja  neki pikniki se prirejajo in seveda neki izlet.

No takole sem v tem smislu napisal, kar sem zbrisal.
Se opravičujem še enkrat.
(in seveda za kakšne morebitne napake rolleyes )

Lp
Matija
« Zadnja sprememba: 12.08.2008, 19:19 Man5Star » Prijavljen

MAN-King of the road ;)
Joc
Voznik Avtobusa
*

« Odgovor #72 : 12.08.2008, 19:52 »

Malo bolj si se že potrudil,Matija  grin thumbs

Ja,res ne bo nikoli več tako,kot je bilo...

Dvomim,da bi se Iztok in Luka hotela (še kdaj) vrniti ???...in še kdo...

Ali pač ???

Kot sem že napisal,se mi zdi,da je glavni vzrok za precej majhno "aktivnost" Kluba,Portala in Foruma kriva predvsem "narava" dela voznikov-pogosta odsotnost...dopusti...itd...
Tudi prej se v tem času >(julij,avgust) ni kaj dosti "dogajalo"...

Ja,na začetku je bilo res drugačno vzdušje  nod

...bi se dalo še debatirati...marsikaj...

P.S.
Kje so kaj Pirpiksna,S.A.M.,Just a girl ???
« Zadnja sprememba: 14.08.2008, 03:40 Joc » Prijavljen
Man5Star
Sopotnik

Man5star

« Odgovor #73 : 12.08.2008, 21:52 »

Verjetno kot si sam omenil na dopustih thumbs

Lp
Matija
« Zadnja sprememba: 14.08.2008, 19:03 Joc » Prijavljen

MAN-King of the road ;)
Koci
Sopotnik

Objav: 176

« Odgovor #74 : 12.08.2008, 21:58 »

S.A.M.-a sem nedolgo nazaj še videl z tovornjakom... grin grin
Prijavljen
just_a_girl87
Voznica - Študentka

Objav: 152

You were born an original. Don't die a copy.

« Odgovor #75 : 14.08.2008, 11:15 »

Tudi jaz sem še tukaj, brez skrbi Joc, vendar večinoma samo prebiram in popravljam poste, za kaj več mi zadnje čase nekako zmanjkuje časa-toliko mam dela z našo šolsko birokracijo, če samo povem, da sem za neko butasto potrdilo prosila štiri, pet mesecev, pa ga nisem uspela dobit. Hvala bogu so tuji birokrati veliko bolj dostopni. Tako da sem res polno zaposlena, ampak vseeno se najde kakšna minutka  za pregled tem.

Drugače pa so se strasti na forumu res malo umirile, mogoče celo preveč. Nekaj krivde se seveda predpiše dopustom v teh poletnih mesecih, zato upam da se bodo stvari s septembrom precej izboljšale. Sama bom probala biti, čeprav iz tujine, kar se da dejavna. Takšna in drugačna srečanja bodo sicer zame nedosegljiva, vendar stiki prek foruma ostajajo. Vam pa želim, da se zopet čimbolj povežete, organizirate tako kakšne zanimive zabave kot resnejša srečanja. In ne pozabimo, da je le v slogi moč.

Lep pozdrav
Prijavljen

Ko izgubiš spomin, pogum, ko nehaš sanjati, ko se zaveš, da ne boš nikoli najboljši, ko izkušnje ubijejo ideje, ko navada uduši radovednost, ko razum postane zmeda živih in priminulih množic, ko se zavedaš, da ne boš nekaterih stvari nikoli mogel, vedel ali znal...Takrat pridejo in ti povedo, da si pravkar dozorel in da končno lahko začneš živeti.
Joc
Voznik Avtobusa
*

« Odgovor #76 : 14.08.2008, 19:10 »

Lepo,da si še z nami,Katarina  thumbs

Torej res odhajaš v Anglijo na študij in se boriš z "birokracijo" ?

Pogrešali te bomo  sad

P.S.
Vseeno še kaj napiši..čeprav brez šumnikov...bomo že prebrali grin
« Zadnja sprememba: 14.08.2008, 19:59 Joc » Prijavljen
CB - Dejan
Sopotnik

Objav: 440

Gočovc

« Odgovor #77 : 14.08.2008, 21:37 »

P.S.

Ta je pa dobra ja grin grin grin
Prijavljen

Gledam kokice pa jem film....
just_a_girl87
Voznica - Študentka

Objav: 152

You were born an original. Don't die a copy.

« Odgovor #78 : 14.08.2008, 23:13 »

P.S.

Ta je pa dobra ja grin grin grin

Ni panike, bom mela slovenski laptop, tako da bodo šumniki  grin  Ja tudi jaz vas bom vse pogrešala, ampak življenjske poti so različne in najboljše je iti tja kamor nas trenutno vodi, kajne? No sama verjamem da je tako pa upam, da se moja hipoteza potrdi.
Prijavljen

Ko izgubiš spomin, pogum, ko nehaš sanjati, ko se zaveš, da ne boš nikoli najboljši, ko izkušnje ubijejo ideje, ko navada uduši radovednost, ko razum postane zmeda živih in priminulih množic, ko se zavedaš, da ne boš nekaterih stvari nikoli mogel, vedel ali znal...Takrat pridejo in ti povedo, da si pravkar dozorel in da končno lahko začneš živeti.
Piranja
Voznik
*
Objav: 248

Piranja

« Odgovor #79 : 15.08.2008, 02:15 »

hmm, mem tvojega kraja studija, grem 2x mesecno minimalno, tko, da si bi skor mogla odrtgat casa za na kako kavo...

no, gor je DRAGO... tako da jo lahko celo sam skuham....

normalno je ne kuham, ampak mza to priloznost, bi pa tudi kavo skuhal.....__P
Prijavljen
Strani: 1 [2] 3   Gor
Natisni
Pojdi na: