Dobrodošel, Gost. Prosimo, prijavite se ali se registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in trajanjem prijave

Napredno iskanje

14574 Objav v 446 Temah- 941 Uporabnikov - Najnovejši uporabnik: Billywhola
Strani: [1] 2 3   Dol
Natisni
Avtor Tema: Vaše mnenje o novem forumu  (Ogledov: 32904 )
0 Uporabnikov in 1 Gost pregleduje to temo.
LEON
Sopotnik

Objav: 221

« : 02.03.2007, 22:39 »

No torej moje mnenje je da je stari forum bil veliko bollši, to je vsaj moj prvi vtis, saj je na starem forumo bilo veliko bolj preglednješo itd.
Upam da se ga bomo čim prej navadili
« Zadnja sprememba: 02.03.2007, 22:43 Leon Brodnjak » Prijavljen
ScaniaLower#
Strojnik
*
Objav: 201

Sexy Bagerist:)

« Odgovor #1 : 02.03.2007, 23:03 »

Z eno besedo: Zakon! thumbs
Prijavljen

Just Scania can give me the true love for all life and never leave me alone on lonely road...
KJ
Sopotnik

Objav: 163

« Odgovor #2 : 02.03.2007, 23:08 »

Forum je odlično postavljen, za kar gre zasluga vsem ki so k temu forumu pripomogli!
Zdaj je odgovornost nad nami, da objavljamo kvalitetne prispevke!

Bravo!  thumbs

Alan hvala za čestitke  blush
Prijavljen
just_a_girl87
Voznica - Študentka

Objav: 152

You were born an original. Don't die a copy.

« Odgovor #3 : 02.03.2007, 23:15 »

Super ste to uredil thumbs Mogoče ima glede preglednosti Leon prav, vendar malo spremembe nikoli ne škodi. Uglavnem, enkratno in vse pohvale! grin

lp
Prijavljen

Ko izgubiš spomin, pogum, ko nehaš sanjati, ko se zaveš, da ne boš nikoli najboljši, ko izkušnje ubijejo ideje, ko navada uduši radovednost, ko razum postane zmeda živih in priminulih množic, ko se zavedaš, da ne boš nekaterih stvari nikoli mogel, vedel ali znal...Takrat pridejo in ti povedo, da si pravkar dozorel in da končno lahko začneš živeti.
Boštjan
Poznavalec
*
Objav: 903

Think chocolate!

« Odgovor #4 : 02.03.2007, 23:45 »

Super je  thumbs Ko se boste navadili, boste ugotovili, da je čisto lepo pregleden. Vsi rabimo nekaj časa da se privadimo na novosti.

Če ima pa kdo kak predlog, kako bi lahko še izboljšali forum, pa kar na dan z njim!
« Zadnja sprememba: 02.03.2007, 23:49 Boštjan Paušer » Prijavljen

V življenju največ tvegamo, če ne tvegamo.
Jože Štirn
Gost
« Odgovor #5 : 02.03.2007, 23:49 »

Ob Alanovi pomoči se mi je uspelo prijaviti...še enkrat TNX,Alan za ZS  wink

Novi Forum mi je kar všeč...kot je bilo že napisano-navaditi se ga bo treba  grin wink nod
Prijavljen
Aleksander Motnikar
Gost
« Odgovor #6 : 02.03.2007, 23:53 »

Alan zelo .....trenutno ne najdem besede s katero bi ti opisa zadovoljstva ob pogledu na novi forum,res kapo dol wink
Upam le da se bo delalo kot se je na začetku "starega" foruma,da bo malo več reda in discipline thumbs
Prijavljen
Tomaž Lenošek
Sopotnik

Objav: 18

Mercedes_Trucker

« Odgovor #7 : 03.03.2007, 00:05 »

Alan ter vsi sodelajoči pri novem forumu tudi od mene vse čestitke za novi forum.
Novi forum moram priznati da mi je res full všeč.  smile

Tako da še enkret vsem čestitke za novi forum.  thumbs
Prijavljen
Zoran Hrovat
Gost
« Odgovor #8 : 03.03.2007, 10:31 »

Jaz bom pa tako rekel. Tisti, ki pravite, da vam je forum nepregleden, sem prepričan da ste se preveč navadili na tistega starega. Ko se boste navadli totega, bo stvar popolnoma enaka, tako da voljo v roke in sodelovati  thumbs .

Svaka čast za forum, se mi zelo dopade.

Imam pa recimo za začetek en mali predlog. Za začetek! Ker vas jaz še pač ne poznam po imenih, pa verjetno še kdo, ne samo jaz, predlagam da se v podpis vstavi tudi nickname, ki ste ga uporabljali v starem forumu.

Lep pozdrav, Domžalčan
Prijavljen
Filip
Voznik - Študent
*
Objav: 215

LKW

« Odgovor #9 : 03.03.2007, 10:41 »

Končno je stvar zalaufala in moram rečt, da sem zelo pozitivno presenečen. Moderen, lepo oblikovan in zelo praktičen forum. Nekaj težavic še je na privajanje barve in funkcij, ampak bom hitro to obvladal.  thumbs
Prijavljen

LKW - Friends on the road
Gregor
Sopotnik

Objav: 41

« Odgovor #10 : 03.03.2007, 12:54 »

Jaz sem komaj čakal na nov forum in vidim ,da se je splačalo počakat kajti forum je specijalen fantje maheri ste vsaka vam čast thumbs
Prijavljen

Lepo je biti član TOVORNJAK.net foruma :)
Sebastjan Kompare
Voznik

Objav: 53

« Odgovor #11 : 03.03.2007, 13:01 »

Zelo v redu je vse tole. Sem pravkar prebral vse teme in odkril vse funkicje (no skoraj  blush). Zadeva je za moje pojme hitra, pregledna in zelo logično narejena - sploh z raznoraznimi slikami, da je takoj jasno kje je nova tema ali pa nov ogovor. Čestitke administratorju in moderatorski ekipi in vsem, ki so sodelovali pri postavitvi novega foruma.
LP
Prijavljen
Dejan Dragman
Gost
« Odgovor #12 : 03.03.2007, 14:19 »

Forum je špica thumbs Malo se ga bo treba navadit drugače pa je izgled špica. Mogoče me motijo malo premajhne slikce ob strani. Se bom vsega navadil wink
« Zadnja sprememba: 03.03.2007, 14:19 Alan Šapla » Prijavljen
Damjan Andrejek
Voznik - Študent

Objav: 64

Dado

« Odgovor #13 : 03.03.2007, 14:59 »

Mislim, da smo sedaj zadeli terno... Alan vsa čast tebi in seveda celotni ekipi, ki se je res potrudila in naredila super forum!!

Kapo dol!!!
Prijavljen
Drago Pirc Baloh
Voznik

Objav: 26

« Odgovor #14 : 03.03.2007, 18:37 »

tudi jaz se pridružujem vse čestitke  ob novem forumu , da bi enako zaživel kot prejšnji in po pregledu je zelo dobro oblikovan in splaniran

čestitke urejevalcem

vsem ostalim pa srečno vožnjo , brez nesreč ali česar drugega thumbs cool
Prijavljen

l.p. pirc-baloh
Koci
Sopotnik

Objav: 176

« Odgovor #15 : 03.03.2007, 21:04 »

Forum se mi zdi kar dosti boljši kot prejšni.Ampak se tega še kar nemorem navaditi , a bomo že nekako....

Upam pa , da bo na njem tudi toliko uporabnikov in gostov , kot je bilo na prejšnjem smile

LP Rok Ravnikar
Prijavljen
Matej
Sopotnik

Objav: 76

Matej™

« Odgovor #16 : 03.03.2007, 21:10 »

Meni je nov forum tudi všeč, čestitke pa vsem ki ste kakorkoli pripomogli k postavitvi. thumbs
Prijavljen

Žiga Detela
Sopotnik

Objav: 166

« Odgovor #17 : 04.03.2007, 01:37 »

Meni je forum zelo všeč svaka vam čast.
Prijavljen

By Memoooo!!!
Man5Star
Sopotnik

Objav: 138

Man5star

« Odgovor #18 : 04.03.2007, 08:58 »

Alan in ostali, ki ste pri tem sodelovali vsaka vam čast thumbs thumbs thumbs
Prijavljen

MAN-King of the road ;)
SCANIA- The QUEEN :P ;)
Samo Golobič
Sopotnik

Objav: 25

Tifos

« Odgovor #19 : 04.03.2007, 10:32 »

Zaenkrat, kolikor sem uspel preletet, zgleda forum odlično.
Bravo uredniki. thumbs
Prijavljen

TRUCKNOLOGY!!!
Dejan Krajnik
Voznik

Objav: 132

AlfaGTA

« Odgovor #20 : 04.03.2007, 15:11 »

Meni je bil prejšnji forum čisto uredu !  rockon
Ker itak sem ne prihajam zaradi njegovega izgleda,...
Vseeno, pa pohvale tistim, ki so se za to novo pridobitev matrali ! thumbs
Prijavljen

Scotty 73
Voznik
*
Objav: 680

Mercedes-Benz

« Odgovor #21 : 04.03.2007, 17:20 »

Forum se mi zdi zelo uredu in pametno rasporejen. Edino kar bi še dodal je: pod glavne teme bi dodal temo Slovenski avtoprevozniki v to temo pa npr. IE, V&V, Brus... Da bi se lahko tam zberale slike in komentarji o podjetjih.

Drugaje je pa forum 1.liga:)

Lp Dino™!!!
7-3!
Prijavljen

ANTENNE bayern
Actros ---> The road goes on forever, and the party never ends...
Iztok Jeza
Gost
« Odgovor #22 : 04.03.2007, 18:05 »

Da bi se lahko tam zberale slike in komentarji o podjetjih.

Ravno temu bi se radi izognili - da bi še ta forum spremenili v en sam kolaž raznoraznih slik. Forum je namenjen pogovorom, izmenjavi mnenj, informiranju... in ne izkazovanju fotografskih sposobnosti.
Prijavljen
Matej Ferencek
Voznik
*
Objav: 741

M_E_R_C_E_D_E_S

« Odgovor #23 : 04.03.2007, 19:59 »

Lep pozdrav tudi z moje strani!

Moram povedati, da svaka čast vsej ekipi foruma ker ste ga res uredili 1. klasa thumbs
Vse v redu na svojem mestu, edino tisto okno kjer je napisanih zadnjih 5 ali 6 tem katerim so bili napisani novi komentarji kot je bilo na starem forumu bi lahko pustili, da bi takoj ko bi prišel na forum lahko videl kaj je najnovejšega.

Sicer pa kot je bilo povedano - se bomo še navadili. wink

LP
Prijavljen

Gasa le gasa, saj ravna je trasa!!
Mercedes - Benz, Auf Achse

Pajo Legenda
LEON
Sopotnik

« Odgovor #24 : 04.03.2007, 21:17 »

No kot smo že ugotovili da se bo treba novega foruma navadit res je prvi vtis je malo čuden ampak se ga da navadit, edino vstavljanje slik v forum je po moje maličko zgrešeno  blush
Prijavljen
mel
Voznik - Študent

Objav: 51

« Odgovor #25 : 04.03.2007, 21:34 »

Najprej pohvala vsem, ki ste ustvarili nov forum, še posebej Alanu.
Sam forum je po moje bistveno boljši in preglednejši, všeč mi je fiksna širina okna, nove funkcije pri vnosu besedila. Niso mi pa všeč smajliji, prejšnji so bili lepši. Pogrešam pa oznake novih objav. Prej je bil pri vsakem odgovoru rumen listek, da se je vedlo katere objave so nove.
Precej boljša je strategija slik v temah. Prejšnji ločeni temi fotogalerija in komentarji sta bili čist mimo.  wink
Prijavljen

Človek, ki ne dela napak, običajno nič ne dela.
LEON
Sopotnik

« Odgovor #26 : 04.03.2007, 21:45 »

No kot smo že ugotovili da se bo treba novega foruma navadit res je prvi vtis je malo čuden ampak se ga da navadit, edino vstavljanje slik v forum je po moje maličko zgrešeno  blush

Lahko obrazložiš zakaj?

Zato ker ko naložiš slike gor ne moreš dol oz. če greš mislim da sliko niso objavlene!
Prijavljen
mel
Voznik - Študent

Objav: 51

« Odgovor #27 : 04.03.2007, 22:01 »

Citat od: Leon Brodnjak
Zato ker ko naložiš slike gor ne moreš dol oz. če greš mislim da sliko niso objavlene!

Kaajjjj!!!?? upsidedown Čaki kaj si zdaj hotel povedat???

Pa vseeno, tudi, če te nisem razumel! Se da se da, vse se da cool
Če jst prav razumem je problem ko je treba čakat da se slike uploadajo, nekateri so pa preveč nestrpni da bi počakali.
Prijavljen

Človek, ki ne dela napak, običajno nič ne dela.
LEON
Sopotnik

« Odgovor #28 : 04.03.2007, 22:03 »

Upssssss PARDON mislim da gre ze neko drugo stvar ki se mi naračunalniku dogaja! Dogaja se mi en prenos  prej pa sem slike nalagal in sem mislil da še slike na net nelagain zgleda da se z prenosom nekaj dogaja!!
Tak da sory

Lp & 7-3
Prijavljen
Matej Ferencek
Voznik
*

M_E_R_C_E_D_E_S

« Odgovor #29 : 04.03.2007, 22:42 »

Hvala za odgovor Alan, mislim da bo to le še pika na i.
Sicer pa raziskujem forum že ene 2 pa pol ure tak, da se mi še bolj dopade. cool grin

LP
Prijavljen

Pajo Legenda
Aljaž
Voznik
*
Objav: 269

« Odgovor #30 : 04.03.2007, 23:14 »

Novi forum je še kr fajn. Ja edino smajliji prejšni so bli lepši. Pa preveč postov je na eni strani... Edino me jezi da ni več galerije slovenski avtoprevozniki meni je bila zelo všeč...

LP ex Volv0

In še to ..

Všeč sta mi funkciji koledar kjer kaže dogodke in rojstne dneve in pa ono kdo je z nami pa ko lahko vidiš kdo bere katero temo  thumbs.
« Zadnja sprememba: 04.03.2007, 23:57 Aljaž Horvat » Prijavljen
Niko Bergant
Voznik

Objav: 4

« Odgovor #31 : 05.03.2007, 17:33 »

Lep pozdrav vsem wink
Kot večina bi tudi jaz pohvalil izgled, obliko in funkcije novega foruma.
Sem pa prijetno presenečen nad relativno velikim številom prijavljenih uporabnikov, predvsem glede na kar nekaj pomislekov pri omembi novega foruma na starem forumu. Večina je najbrž spoznala, da nihče ne bo umrl, če bo ob imenu tudi slika. cool
Prijavljen
Žan Brulc
Sopotnik

Objav: 3

Stralis

« Odgovor #32 : 05.03.2007, 19:14 »

Res tale forum Die Beste kar sm jih kdaj kj vidu,še najbolj mi je pa ušeč registracija da nemore čist usak priti gor.Kr tko naprej thumbs thumbs
Prijavljen
Jože Štirn
Gost
« Odgovor #33 : 06.03.2007, 13:16 »

V primerjavi z starim veliko več statistike...
http://www.tovornjak.net/smf/index.php?action=stats

In veseli me,da so busi in LPP precej na vrhu...seveda takoj za tovornjaki  grin thumbs wink
« Zadnja sprememba: 06.03.2007, 13:20 Jože Štirn » Prijavljen
Matej R
Sopotnik
*
Objav: 297

« Odgovor #34 : 06.03.2007, 16:45 »

Vse lepo, edino kar pogrešam zaenkrat je to, da na strani tovornjak.net ni napisanih zadnjih pet objav. To mi je bilo prej zelo super. Saj sem prvo pregledal objave od zadnjega obiska in nato še objave, ki so sproti (med obiskom) prispele. Če pa imate že v pripravah to zadevo pa pardon.
Prijavljen

Nikjer v svetem pismu ne piše, da plina ne smem pohodit do konca!
Filip
Voznik - Študent
*
Objav: 215

LKW

« Odgovor #35 : 06.03.2007, 19:09 »

Citat od: Matej..
edino tisto okno kjer je napisanih zadnjih 5 ali 6 tem katerim so bili napisani novi komentarji kot je bilo na starem forumu bi lahko pustili, da bi takoj ko bi prišel na forum lahko videl kaj je najnovejšega

Verjetno si to mislil na tisto okno na portalu! Bo tudi to, samo malo potrplenja wink

Malo porpljenja, pa bo.  smile
Prijavljen

LKW - Friends on the road
Matej Ferencek
Voznik
*

M_E_R_C_E_D_E_S

« Odgovor #36 : 06.03.2007, 22:39 »

Tako je, tudi na cesti treba potrpet.
Sicer pa mi sploh več ne manjka tisto okno, ker sem se navadil 100 na uro.
Še enkrat svaka čast vsem, ki so sodelovali pri izdelavi. thumbs

LP Matej
Prijavljen

Pajo Legenda
Matej Sitar
Voznik

Objav: 17

lev

« Odgovor #37 : 07.03.2007, 21:29 »

Pozdravljeni. No pa sem se še jas prijavil kljub nekaterim pomislekom. Moram priznati da me je novi forum pozitivno presenetil. Res je zelo pregleden. Kapo dol ustvarjalcem foruma. thumbs
Prijavljen

Kar nas ne ubija nas krepi, Laški pir.
Domen Breg
Sopotnik

Objav: 16

_scania freak_

« Odgovor #38 : 08.03.2007, 16:37 »

Novi forum je super, ne more se primerjat z nobenim drugim.
Se popolnoma strinjam z administratorsko ekipo, zakaj bi se skrivali za psevdonimi in raznimi slikami.
Ta način registracije in pogovarjanja je 1A.
Čestitke  thumbs thumbs thumbs
Prijavljen

Če iskala fanta boš pravga si zber, če čes da bo en zauber fant, naj bo šofer!
Anča
Voznica

Objav: 140

« Odgovor #39 : 08.03.2007, 16:56 »

Vsem ustvarjalcem novega foruma čestitam in vas pohvalim, ker ste opravili dobro delo  thumbs

lp,
Prijavljen

...vse se zgodi z razlogom...
Strani: [1] 2 3   Gor
Natisni
Pojdi na: