Dobrodošel, Gost. Prosimo, prijavite se ali se registrirajte.

Prijavite se z uporabniškim imenom, geslom in trajanjem prijave

Napredno iskanje

14574 Objav v 446 Temah- 941 Uporabnikov - Najnovejši uporabnik: Billywhola
tovornjak forumGlavne temeTransportParkirišča, počivališča
Strani: 1 [2]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Parkirišča, počivališča  (Ogledov: 35568 )
0 Uporabnikov in 1 Gost pregleduje to temo.
RomekPL
Sopotnik

Objav: 35

« Odgovor #40 : 27.01.2008, 15:13 »

http://www.nevadacenter.pl/pl/index.html
The best truckstop on the road numer E30 Moskva-Warsaw-Berlin, 40km from PL/D border  thumbs

Free TIR Parking- 55000m2
Prijavljen

WWW.TRANSPORTMEDIA.PL
Denis Veljkovič
Sopotnik

Objav: 1202

« Odgovor #41 : 29.11.2009, 19:12 »

Da ne bom odpiral nove teme...žalostno je da od Nove Gorice do Tolmina ni pumpe-Petrola z WC-jem!! ( EU??? )
Prijavljen

Velkić
Andreja
Sopotnica

Objav: 396

Scania&Volvo forever the best!!

« Odgovor #42 : 29.11.2009, 19:24 »

Da ne bom odpiral nove teme...žalostno je da od Nove Gorice do Tolmina ni pumpe-Petrola z WC-jem!! ( EU??? )

Tm u Ljubljani so pozabili na Severno Primorsko
Prijavljen

Scania..It’s much more than a truck; it’s the face of your business, a reflection of your pride and a symbol of your style.
Denis Veljkovič
Sopotnik

Objav: 1202

« Odgovor #43 : 29.11.2009, 19:31 »

Ne, niso pozabili, ampak ne rauzmem WCji so bli ampak "jih ni več" ...
Prijavljen

Velkić
Marjetka
Sopotnica

Objav: 57

DAF

« Odgovor #44 : 29.11.2009, 23:26 »

moram pa se pohvalit, da bo kmalu odprto novo počivališče v mojih krajih. sicer bo črpalka tuš-ova ampak nekaj parkirnih prostorov pa bo vseeno več. in sicer na novi "avtocesti" med izvozoma senarska-lenart. uau, kar ne morem verjet  smile
Prijavljen

Štopar
Voznik
*
Objav: 813

ŠTOPAR

« Odgovor #45 : 04.01.2010, 16:39 »

Že zdavnaj bi lahko v Sloveniji stal kakšen parking in "autohof" varianta, če le naša zakonodaja nebi bila taka kot je!  sad confused

Tranzit imamo zelo močan, interesante za tako investicijo tudi, samo državi ni v interesu, da bi od tranzita še imeli kaj drugega v korist, kot le visoke cestnine!!!
 angry angry angry

Žalostno!!!
Prijavljen

Filip
Voznik - Študent
*
Objav: 215

LKW

« Odgovor #46 : 04.01.2010, 16:52 »

No, pa smo tudi mi dočakali Autohof v Sloveniji. V Račah stoji nov, "ogromen" Shellov Autohof, ki pa še ni dokončan. Parkirišče se plača, ampak je osvetljeno in varovano. V objekt bo vključena tudi restavracija, trgovina, črpalka,...

Moram pa tudi pohvalit to, da smo na Štajerskem koncu v zadnjem času dobili veliko novih črpalk s parkiriščem za tovorna vozila. Ob omenjenem Autohofu v Račah, gradijo tudi počivališče Maribor, ki bo približne velikosti kot Lukovica, ter še 2,3 nove črpalke na Prekmurski avtocesti.

Kot kaže bomo malo razbremenili dosedanjo infrastrukturo, ki je bila definitivno premala za vsa tovorna vozila ki tranzitirajo skozi našo državo.
Prijavljen

LKW - Friends on the road
Gorazd Jelen
Sopotnik

Objav: 158

King of the road

« Odgovor #47 : 04.01.2010, 17:08 »

to so vsaj malo pozitivne novice z naših AC,če prav bo še to vedno premalo. Na relaciji MB-CE-LJ smer I se nič ne kaže, da se bo kaj izboljšalo. So pa res parkingi prazni na relaciji sever-jug, kar je bilo za pričakovat. Vsak ki se malo spozna, ve da bo le redki delal pavzo tik pred carinsko mejo.
Prijavljen

The road never ends...
Filip
Voznik - Študent
*

LKW

« Odgovor #48 : 04.01.2010, 17:19 »

Kot rečeno se bo na relaciji Madžarska - Ljubljana promet razbremenil, ko končajo gradnjo počivališča v Mariboru, v Račah je Hor, ki pa je seveda dostopen iz obeh smeri, ter 3 počivališča iz smeri Madžarske proti Mariboru. Pred Celjem je še Tepanje in pa v samem Celju lopata. Nesmemo pa še pozabit seveda počivališča Zima in Poljčane, vendar je prostora le za par tovornih vozil.
Prijavljen

Kamionar
Poznavalec

Objav: 85

Bodi to kar si........

« Odgovor #49 : 04.01.2010, 19:31 »

Camloh je že pred leti kupil zemljišče na izvozu Žalec-Arja vas.
Nekaj smo pred leti urejali potem pa je zaradi birokracije in lastne požrešnosti vse zamrlo .Danes tam stoji reklamna šleperca za njegov gostinski objekt.
Prijavljen

Be careful out there , they waiting for you at home.
Štopar
Voznik
*

ŠTOPAR

« Odgovor #50 : 04.01.2010, 20:19 »

To, kaj so zdaj odprli v Račah še zdaleč ni to kar bi lahko bilo. Je res en korak naprej od ostalih črpalk ob avtocesti,ampak to ni to! Ko bo odprta restavracija bojo spet cene za hrano tako visoke,da se ti lahko samo zvrti v glavi.Kje si bo kak ubogi revež bulgar ali romun, ki že tako ali drugače vozi cel mesec po Evropi za bogih 500€ lahko privoščil eno kosilo za 25€? Cene hrane za moje pojme so bistveno pretirane po naših počivališčih. Zato jim tudi posel ne gre najbolje z hrano. Če pa se že kdo odloči za kako malico pa je razočaran nad kvaliteto same porcije, ker se itak tam "suši" vse v tisti vitrini. Nevem,kako bo kaj z tuši in podobno??

Sicer pa se pustimo presenetiti.

Pozitivna stvar je že to,da je vsaj parkirnih mest za ene 70 kamionov, ne kot nove Petrol,OMV,Tuš in podobne črpalke delajo parkirišča za 5 kamionov! dry
Prijavljen

Štopar
Voznik
*

ŠTOPAR

« Odgovor #51 : 07.03.2010, 14:23 »

V Franciji me je čist navdušila tale inovacija, novost ki je še nisem videl.... grin

je pa zelo prijetna za videt in hkrati tudi uporabna.

Na izhodu iz parkirišča je pozicioniran tak kontejner z veliko glavo. In ko zapuščaš parkirišče se z kamionom ustaviš vštric temu in kar iz kabine zmečeš smeti v koš. ;-)

Zanimivo! ;-)

* razno 048m.jpg (140.21 KB, 640x480 - ogledov 674 .)
Prijavljen

Filip
Voznik - Študent
*

LKW

« Odgovor #52 : 08.03.2010, 14:14 »

Pravilno! Dajmo podpirat šoferje, da se bodo še manj gibali kot se že.  lol
Prijavljen

pirpiksna™
Voznik
*
Objav: 547

« Odgovor #53 : 08.03.2010, 21:07 »

Pravilno! Dajmo podpirat šoferje, da se bodo še manj gibali kot se že.  lol

Imaš ti slučajno kaj proti nam, ki smo malce bolj po svinjsko rečeno, rejene postave? angry grin grin grin

73
Prijavljen

73 de S54Y

Da si šofer, ne rabiš biti nor....

....pomaga pa!
Matej R
Sopotnik
*
Objav: 297

« Odgovor #54 : 08.03.2010, 23:06 »

Ja ka pa v stilu je treba ostat.
Drugače se mi pa zdi to zelo zanimivo, ker sedaj to naredim samo pri večjih zabojih, ki so odprtega tipa, ki jih povsod ne najdeš, pri zaprtih se mi pa ne lubi ustavljat in iti ven da odvržem.
Je pa tudi to da je treba ljudi navadit smeti zbirat v vozilu, ter nato odvrečt v koš. Pri meni se razni papirčki in plastenka ki jo spreznem znajdejo pod sovoznikovimi nogami, bodisi v osebnem bodisi v tovornem. Majn sram me je met usran "moj" avto, kot pa da bi zavrgu papirček v "našo" naravo.
Me zelo motijo ljudje, ki jim smet odleti iz roke kakor da se bodo opekli če jo pridržijo do koša.
Prijavljen

Nikjer v svetem pismu ne piše, da plina ne smem pohodit do konca!
Štopar
Voznik
*

ŠTOPAR

« Odgovor #55 : 30.05.2010, 13:59 »

Tisti, ki uporabljate parkirišče v Vaterstettnu A99 pri Munchnu morate 100% poznati tega asa! Meni je že rahlo tečen tale stric, ki kar tako na parkingu širi svojo jehovsko vero med nas šoferje ;-)

In pazite po Nemčiji, so že tam cigani začeli rezat cerade po parkingih. Jaz še sicer nimam takih izkušenj, sem pa našel to obvestilo....

* m 143.jpg (50.13 KB, 480x640 - ogledov 609 .)

* m 152.jpg (49.17 KB, 480x640 - ogledov 510 .)
Prijavljen

pirpiksna™
Voznik
*

« Odgovor #56 : 30.05.2010, 14:10 »

Tisti, ki uporabljate parkirišče v Vaterstettnu A99 pri Munchnu morate 100% poznati tega asa! Meni je že rahlo tečen tale stric, ki kar tako na parkingu širi svojo jehovsko vero med nas šoferje ;-)

In pazite po Nemčiji, so že tam cigani začeli rezat cerade po parkingih. Jaz še sicer nimam takih izkušenj, sem pa našel to obvestilo....

lol lol lol Ja toti stric mi ravno ni znan... Pri Vaterstettnu se je za menoj ponavadi samo kadilo, ko sem mimo letel... Z jehovimi pričami v nemčiji pa imam par izkušenj ja... Tudi z lunicami na ceradi.... lol
Prijavljen

73 de S54Y

....pomaga pa!
Aljaž
Voznik
*
Objav: 269

« Odgovor #57 : 30.05.2010, 15:49 »

Tale stric iz prve slike mi je znan ja. Če se prav spomnim govori slovensko...?
Takšno tablo kot je na drugi sliki pa sem jaz videl na pumpi Wurzburg v smeri proti domu. Je pa na vratih tam pri vhodu v burger king...
Prijavljen
Štopar
Voznik
*

ŠTOPAR

« Odgovor #58 : 30.05.2010, 16:45 »

Ja, tale striček je slovenec... in nevem če tega napisa nisem ravno tam v Wurzburgu slikal....
Prijavljen

Štopar
Voznik
*

ŠTOPAR

« Odgovor #59 : 05.12.2010, 13:46 »

Ste že obiskali parkirišče - (autohof) Autoparco Brescia est??

Jaz ga redno uporabljam in vsaka čast italjanom! Zelo sem navdušen! Edina stvar v italiji, ki se mi še dopade poleg kapučina in brioša! ;-)

Nemški avtohofi se lahko skrijejo pred tem! 

http://www.autoparcobrescia.it/it/servizi/mezzi
Prijavljen

Boštjan
Poznavalec
*
Objav: 903

Think chocolate!

« Odgovor #60 : 12.10.2011, 15:43 »

Zelo dobra stran, z lepim pregledom autohofov v Nemčiji ter storitvami, ki so na posameznem autohofu navoljo.

http://www.autohof-guide.de/strassenkarte.html
Prijavljen

V življenju največ tvegamo, če ne tvegamo.
Štopar
Voznik
*

ŠTOPAR

« Odgovor #61 : 15.10.2011, 10:38 »

Avtohofi več ali manj samevajo, se meni zdi... So postali nemci malo preveč pohlepni!!!  angry angry Jaz že en lep čas ne uporabljam več avtohohofov po Nemčiji. Prejšnji teden pa nisem imel druge izbire in sem bil prisiljen parkirat na Wertheimu. Nekdaj zelo priljubljen avtohof. Si plačal 6€ parkirnine in za to vrednost si dobil popust pri hrani v restavraciji.
Zdaj imajo nov sistem. Predno greš na parkirišče vzameš kodirano kartico. Sem parkiral zvečer in šel nekaj pojest. Že ob pogledu na cene, nisem bil več lačen, pa vseeno se odločim za gulaš in testenine ter veliko pivo. Za to sem plačal 15,60€  angry Še zmeraj lačen od hrane in sit od cene. Kartico dam kodirati v restavraciji, da dobim popust vsaj pri parkiranju. Grem se stuširat in za to plačam 3€.  angry, zamika me internet in v avtomat porinem še dodatnih 2€. Grem spat. Zjutraj se zbudim, grem plačat in razkodirat kartico, pa me prosijo še dodatnih 9€ za parking!!!!!!!!! angry angry
Svinje ciganske!!! Mene več nebojo tam videli!
Prijavljen

pirpiksna™
Voznik
*

« Odgovor #62 : 16.10.2011, 22:14 »

Ja štopar novi so cajti.... tudi meni je bilo všeč nekdaj, ko si imel npr parking 7€, skoraj polovico od tega si lahko koristil v restavraciji in še sit si šel spat, pa še tuš je bil le 2€. Očitno se jim že izplača lovit tiste zamudnike zvečer ko so parkingi in pumpe polne, ure pa vun... ker druače tak visokih cen res ne kapiram več, saj kdo bo pa dal šoferju pare za autohof luksuz (pred leti je bil tu pa tam kakšen avtoprevoznik ki je dal kakšen euro zraven za parking na autohofu, ali pa je sicer nerad vrnil denar, če si mu prinesel listek od parkinga, ampak takrat so bile cene še sprejemljive) - še vsak šef je rekel; ja saj parkingi so pa zastonj... ampak to je pa že druga zgodba, debata za v drugo temo.

73
Prijavljen

73 de S54Y

....pomaga pa!
Čebul'ca
Poznavalec
*
Objav: 175

« Odgovor #63 : 18.10.2011, 15:24 »

Zakaj se pa potrebujejo parkingi?

A ni šefe kupil kamiona za delat, ne pa spat?

grin grin
Prijavljen
Strani: 1 [2]   Gor
Natisni
Pojdi na: